Hizmetlerimiz.

Zengin dekorasyon sanayi.

Hizmetlerle ilgili yazı gelecek.

PVC Pencere Kapı

Zengin Dekorasyon, Avrupa’da hızla kullanımına geçilen PVC pencere sistemlerinin, üretim teknolojisi açısından ülkemize gelmesi ile birlikte plastik doğrama üretiminde lider FIRAT AŞ ile çalışmalara başlamıştır. TÜRKİYE’de bir PVC pencerenin tüm parçalarını üreten, çağdaş bir pencere sistemi olan, WINHOUSE markasının bayisidir.

Mutfak Banyo Dolapları

Ahşap tabaklıklar, dolap içi aydınlatma, tüm modellere uygun cam, ahşap ve metal kapaklar, mutfağınıza estetik bir görünüm sunacak. Kolayca açılıp kapanan raylı çekmeceler, kullanım rahatlığınızı artıracak. İki renk kombinasyonu ise sizi tek düzelikten kurtaracak. Kısacası mutfağınız fonksiyonellik ve estetikle tanışacak.

Slikon Cephe Kaplamaları

Bina dış cephelerinizde projenize uygun estetik, ekonomik, uzun ömürlü çözümler
· Kompozit levha uygulamaları · Alüminyum levha uygulamaları · Strüktürel silikon cephe uygulamaları · Kapaklı sistem cephe uygulamaları · Alüminyum doğrama sistemleri

Cam Balkon

Uzun deneyimler sonunda hazırlanmış düşey kayıtları olmadan yatayda özel alüminyum profilleri ve birbirinden bağımsız aynı düzlem üzerinde çalışan 8 mm kalınlığında, üzerinde dört ayrı teker bulunan temperli cam'dan toplanır ve açılır özellikleriyle sistemin temelini oluşturur.

Cam & Isıcam

Zengin Dekorasyon aşağıdaki cam ürünlerinin tümünde siz müşterilerimize hizmet vermektedir... Düz Cam - Renkli Düz Cam IsıcamS - Isıcam-Konfor - Isıcam-Emniyet - Isıcam-Reflekte Buzlu Cam Flotal Ayna Baskılı Cam - Cam Kapı - Cam Tuğla

Duşa Kabin

Modern çizgilerle duşkabin, küvet, banyo dolabı kombinasyonlarını günümüz insanının konforlu yaşam anlayışı ve estetik algılarına göre yeniden yorumluyoruz.

Çelik & Kapılar

Özgün tasarımları, kaliteli ve titiz işçilik ile bir araya getiren,güvenliği estetiğe dönüştüren çelik kapıları ile müşterilerinin hizmetindedir.

Ahşap Kapılar

Farklı index içeriğimizle istediğiniz kapı modelini , renk seçeneğini ve cam modellerini kolayca seçip tarzınızı evinize yansıtabilirsiniz.Zengin Dekorasyonda sadece eviniz için değil kendinizi de mükemmel hissetmeniz için iyi bir seçim bulunmaktadır

Amerikan Kapılar

Zengin Dekorasyon: Ahşap kapılara alternatif olarak ortaya çıkan Amerikan Panel kapıları, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan kapı çeşididir. Değişik içerik ve zengin türleriyle Zengin Dekorasyon tarafından üretilen Amerikan kapıları, huzur yuvası olan evinize farklı bir hava katarak yaşamınızı renklendirir.

Merdiven Küpeşteleri

Emniyet çubuklu merdiven, korkuluk çeşitlerimizle lamalı dikme, borulu dikme, profil dikme ve bir çok uygulama seçeneklerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Stor Sinekli - Menfez

Menfez havalandırma kanallarında toplayıcı menfez olarak Fancoil radyatör önlerinde kapı altlarında,duvar yer pencere önlerinde kullanılır,stor sineklik sistemleri menteşeli sineklik sistemleri alüminyum menfezler havalandıma kapakları duşakabin akordion kapı sistemleri jaluzi perdeler dikey perdeler stor perde sistemleri

Alüminyum Doğrama

Alüminyum uzun yıllar doğanın bir parçası olma özelliğini yitirmeden, evlerinize ve işyerlerinize hayat veriyor. Evlerde ısı yalıtımını arttırmak amaçlı olarak hızla pvc ye dönüş yaşanırken, işyerlerinde hem ısı yalıtımlı ve hem de estetik açıdan meydan okurcasına alüminyum sistemler çoğalıyor.t

Jaluzi - Dikey Perde

2000 yılından bugüne; dikey perde, stor perde, jaluzi perde ve katlamalı perde modelleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Mutfak - Tezgahları

Zengin Dekorasyon; size, yaşamımızın en özel mekânları olan mutfak ve banyolar için günümüzün en ideal, en kaliteli ve en estetik banyo ve tezgah çözümlerini sunuyor Zengin Dekorasyon bir Çimstone ana bayisidir.